Novoborská Liga Podzim 2021

PROPOZICE NOVOBORSKÉ LIGY PODZIM 2021

Hraje se jednokolově každý s každým 2x (přihlášeno 11 týmů)Po základní části se bude hrát play off . Do play off postoupí 8 týmů.  Ve čtvrtfinále se utkají týmy umístěné po základní části od 1 do 8.místa. Dále  semifinále, finále. Nasazení je určeno umístěním po základní části. Vždy nejlépe postavený tým proti nejhůře postavenému po ZČ.

Základní část se hraje na dvě hry a za celkové vítězství jsou 2 body pro zápis do tabulky. Při remíze každý tým obdrží po 1 bodu.

Ve vyřazovací části se hraje na dvě vítězné hry. V případě  třetí nerozhodné hry postupuje do dalšího kola ten tým, který získá ve všech 3 hrách větší počet bodů. Pokud by byly body opět nerozhodné, tak se utká jeden hráč (určí kapitán) z každého týmu proti sobě v jedné hře, pokud i zde dojde k remíze, vyhrává ten hráč, který bude mít víc X. V případě všech tří nerozhodných zápasů, hraje se stejně jako v přechozí větě.

V play off je dovoleno po hře střídat. Vystřídat může tým všechny 3 hráče.

Hraje se ve tříčlených týmech. Do výsledků jednotlivců se započítají  body dosažené na dráze. Samotné zápasy se hrají na jednu hru tzv. amerika. Ženy nejsou povinné! Za každou ženu se týmu připočítá handicap 8 bodů za hru (do zápisu nutné zapsat vč. HDC).  Střídat se smí po každé odehrané hře.

Změna v rozpisu pro podzim není možná z důvodu nedostatku hracích dnů a složitosti rozpisu zápasů.

Hráči se mohou dopisovat během ligy a kapitán mi to předem ohlásí, aby mohl být dopsán do tabulek v PC před jeho prvním zápasem. Hráč může hrát jen za jeden tým. Play off se mohou zúčastnit hráči, kteří byli zapsáni na soupisku v době zahájení ligy a pokud odehráli minimálně 4 zápasy. Čekací doba je stanovena na 20 minut.

Pokud se tým nedostaví, tým který se dostavil odehraje zápas jako normálně. Týmu budou připočítány 2 body a výsledky do tabulky jednotlivců. Tým, který se nedostaví, dostane 0 bodů a v tabulce týmů se 0 započte do průměru!!! Jednotlivců se to týkat nebude.

Startovné na podzim 2021 je 1000,-Kč.

Ukončení a vyhlášení podzimní části bude v sobotu 20.11.2011 od 17.00 hod.


Pořadatel si vyhrazuje právo na změny a dodatky v propozicích.

Pokračovat bude Play-off pro prvních 8týmů

Odehraje : 
Pondělí 8.11:
17.00: 
na drahách 1-2  Snajpři – Aligátoři
na dráhách  3-4  ABC – Strike team
18.00:
na drahách 1-2 Spaceteam  – X Ten
na drahách 3-4 Happy team – Lvi
 
Hrát se bude na dvě vítězné hry. Dál dle propozic.
V případě, že bude stále mimo provoz dráha č.2 dám vědět o náhradním termínu. 
1Spaceteam18
2Happy team18
3Snajpři16
4ABC16
5Strike team12
6Aligátoři8
7Lvi6
8x Ten6
9Zoufalci4
10Sestřičky4
11Braši2